Temper (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Temper (2015) HD

Temper (2015) HD

Feb. 13, 2015 (India)147 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jr NTR isDhaya
Dhaya
Prakash Raj isWaltair Vasu
Waltair Vasu
Posani Krishna Murali isNarayana Murthy
Narayana Murthy
Jayaprakash Reddy isHome minister of Andhra Pradesh
Home minister of Andhra Pradesh

Permbledhje

Daya një polic i korruptuar i cili u rrit jetim,debaton me të dashuren e tij për të sjellë drejtësi të një vajze. Gjatë kësaj kohe ai ndryshon dhe gjen karakteristikat e familjes që ka ëndërruar te njerëzit që donte të vinte drejtësi.

Titulli origjinalTemper
Vlerësimi IMDb7.4 3,730 votes
Vlerësimi TMDb5.5 5 votes