Teraa Suroor (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Teraa Suroor (2016) HD

Teraa Suroor (2016) HD

A lethal love storyMar. 11, 2016 (India)146 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Tara Uadia (Farah Karimaee), një këngëtare dhe e dashura e një banditi, Ragu (Himesh Reshammiya), shkon në Dublin pasi e fton një mik që ka në Facebook, por që kjo gjë i hap shumë telashe.

Titulli origjinalTeraa Surroor
Vlerësimi IMDb2.7 667 votes
Vlerësimi TMDb9.5 1 votes