Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Terminator 3: Rise of the Machines (2003) HD

Terminator 3: Rise of the Machines (2003) HD

The Machines Will Rise.Jul. 02, 2003 (USA, Germany, UK)109 Min.R
Your rating: 10
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Nick Stahl isJohn Connor
John Connor
Claire Danes isKate Brewster
Kate Brewster
David Andrews isRobert Brewster
Robert Brewster
Mark Famiglietti isScott Petersen
Scott Petersen
Earl Boen isDr. Peter Silberman
Dr. Peter Silberman
Chopper Bernet isChief Engineer
Chief Engineer

Permbledhje

Një njeri robot nga një e ardhme udhëton prapa në kohë për të mbrojtur një drifter 19vjeçar dhe gruan e tij të ardhshme nga një vrasës më të përparuar robotik dhe për të siguruar që ata të dy të mbijetojn nga një sulmbërthamor që do të ndodh së shpejti.

Titulli origjinalTerminator 3: Rise of the Machines
Vlerësimi IMDb6.4 318,304 votes
Vlerësimi TMDb5.9 1777 votes