Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Aggression Scale (2012) HD

The Aggression Scale (2012) HD

May. 29, 2012 (USA)85 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Katër vrasës të armatosur rëndë dhe dy adoleshentë të pazakonshëm fillojnë luftën për 500,000 dollarë të vjedhura dhe vrasjes së prindërve të tyre…Por kur vrasësit hyjnë në shtëpinë e Rutledge, ata do të takojnë djalin e ri të emocionalisht të shqetësuar nga familja Owen. Owen ka një histori sjelljeje të dhunshme, e di se si të bëjë kurthe vdekjeprurëse dhe po mëson këta banditë disa mësime vdekjeprurëse në hakmarrje ekstreme.

Titulli origjinalThe Aggression Scale
Vlerësimi IMDb5.9 2,832 votes
Vlerësimi TMDb6.1 28 votes