The Baytown Outlaws (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Baytown Outlaws (2012) HD

The Baytown Outlaws (2012) HD

A Southern Whip-Ass Extravaganza!Aug. 27, 2012 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur ish-burri i saj Karlosi, nje maniak psikopat i rremben fjalin e saj te dashur, Robin, Celsete detyrohet te kerkoje ndihme tek vellezerit Odi, nje treshe burrash e cila s’i bindej ligjeve dhe qe vepronte ne te gjithe territorin e Alabames.i Prekur nga historia e saj Briku i bindi vellezerit e tij , Linkolnin dhe G.I Mekkuinin qe te pranonin nje detyre te veshtire.

Titulli origjinalThe Baytown Outlaws
Vlerësimi IMDb6.4 11,669 votes
Vlerësimi TMDb5.9 88 votes