The Burma Conspiracy (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Burma Conspiracy (2011) HD

The Burma Conspiracy (2011) HD

The Burma ConspiracyFeb. 16, 2011 (France, Belgium, Germany)119 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Tomer Sisley isLargo Winch
Largo Winch
Sharon Stone isDiane Francken
Diane Francken
Ulrich Tukur isDwight Cochrane
Dwight Cochrane
Olivier Barthelemy isSimon Ovronnaz
Simon Ovronnaz
Laurent Terzieff isAlexandre Jung
Alexandre Jung
François Montagut isClive Hanson
Clive Hanson
Nirut Sirichanya isGeneral Kyaw Min
General Kyaw Min

Permbledhje

Largo Winch, CEO i sapoemëruari i Grupit W, është akuzuar për krime kundër njerëzimit në ditën që ai njofton qëllimin e tij për të shitur korporatën e tij dhe përdorimin e të ardhurave për të krijuar një shoqatë humanitare.

Titulli origjinalLargo Winch II
Vlerësimi IMDb6.2 6,447 votes
Vlerësimi TMDb5.8 100 votes