The Cell 2 (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Cell 2 (2009) HD

The Cell 2 (2009) HD

In the mind of a mad manFeb. 27, 2009 (USA)94 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tim Iacofano
Director

Aktoret

Permbledhje

Cusp është një vrasës serial që vret viktimat e tij dhe pastaj i sjell ato përsëri në jetë; pa pushim; derisa ata të luten për të vdekur! Maja është një hetuese psikike që e fitoi pushtetin e saj, pas një …

Titulli origjinalThe Cell 2
Vlerësimi IMDb2.9 2,336 votes
Vlerësimi TMDb3.2 20 votes