Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Child in Time (2017) HD

The Child in Time (2017) HD

Set two years after his daughter went missing, The Child In Time follows Stephen Lewis, a children'sSep. 24, 2017 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Vendosur dy vjet pasi vajza e tij u zhduk, “Fëmija në kohë” ndjek Stephen Lewis, një autor i fëmijëve, pasi ai përpiqet të gjejë qëllimin në jetën e tij pa të. Gruaja e tij Julie e ka lënë atë dhe miqtë e tij më të mirë Charles dhe Thelma kanë dalë në pension në fshat, duke u ndeshur me demonët e tyre. Me butësi dhe njohuri, filmi eksploron territorin e errët të një martese të shkatërruar, humbjen e fëmijërisë, rrjedhshmërinë e kohës, pikëllimin, shpresën dhe pranimin. Fëmija në kohë është një zbulim lirik dhe zemërthur i dashurisë, humbjes dhe fuqisë së gjërave të padukshme.

Titulli origjinalThe Child in Time
Vlerësimi IMDb6.1 votes
Vlerësimi TMDb6.6 43 votes