The Convent (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Convent (2018) HD

The Convent (2018) HD

Forgive us our sinsMay. 03, 2019 86 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Paul Hyett
Director

Aktoret

Michael Ironside isThe Magistrate
The Magistrate
Rosie Day isSister Emeline
Sister Emeline
Hannah Arterton isPersephone
Persephone
Clare Higgins isReverend Mother
Reverend Mother
Dilan Gwyn isAlice Langley
Alice Langley
Sian Breckin isSister Lucilla
Sister Lucilla
Ciarán McMenamin isWilliam Carpenter
William Carpenter
Katie Sheridan isSister Margaret
Sister Margaret
Ryan Oliva isThe Diabolical
The Diabolical
Grahame Fox isJeremiah
Jeremiah

Permbledhje

Gjatë shekullit të 17-të, një grua e re shpëtohet nga ekzekutimi dhe çoi në një prori që të pendonte mëkatet e saj, por zbulon një gënjeshtër më të madhe brenda.

Titulli origjinalThe Convent
Vlerësimi TMDb4.7 21 votes