The Crocodile Hunter: Collision Course (2002) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Crocodile Hunter: Collision Course (2002) HD

The Crocodile Hunter: Collision Course (2002) HD

His First Big-Screen Adventure!Jul. 26, 2002 (Australia, USA)90 Min.PG
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Magda Szubanski isBrozzie Drewitt
Brozzie Drewitt
David Wenham isSam Flynn
Sam Flynn
Lachy Hulme isRobert Wheeler
Robert Wheeler
Aden Young isRon Buckwhiler
Ron Buckwhiler
Kenneth Ransom isVaughan Archer
Vaughan Archer
Kate Beahan isJo Buckley
Jo Buckley
Steve Bastoni isDeputy Director Reynolds
Deputy Director Reynolds
Steven Vidler isDeputy Director Ansell
Deputy Director Ansell

Permbledhje

Gjahtari Krokodilëve i ngaterron disa agjentë të CIA-s për kontrabandues dhe mundohet ti ndalojë ata në kapjen e një Krokodili dinak i cili, pa dijenin e tij, ka gëlltitur një gjurmues.

Titulli origjinalThe Crocodile Hunter: Collision Course
Vlerësimi IMDb5.4 5,763 votes
Vlerësimi TMDb5.3 30 votes