Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Dark (2018) HD

The Dark (2018) HD

Your worst fear is your only hope.Apr. 21, 2018 95 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një vajzë adoleshente që mendohej e vdekur miqësohet me një djalë të verbër në pyllin e frikshëm ku gjuan. Të dy kanë qenë viktima të abuzimeve të paimagjinueshme dhe gjejnë ngushëllim te njëri-tjetri. Mund të ketë dritë në fund të tunelit të tyre, por edhe plot viktima…

Titulli origjinalThe Dark
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb6.4 17 votes