Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Disappearance of Eleanor Rigby: Him (2013) HD

The Disappearance of Eleanor Rigby: Him (2013) HD

Two Films. One Love.Oct. 10, 2014 (USA)89 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Ned Benson
Director

Aktoret

Permbledhje

Treguar nga prespektiva e mashkullit, vjen historia e një çifti që mundohen të gjejnë jetën dhe dashurinë e dikurshme që venitet pas një fatkeqësie në familjen e tyre.

Titulli origjinalThe Disappearance of Eleanor Rigby: Him
Vlerësimi IMDb6.9 6,990 votes
Vlerësimi TMDb6.6 61 votes