Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Door in the Floor (2004) HD

The Door in the Floor (2004) HD

Jul. 18, 2004 (USA)111 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Tod Williams
Director

Aktoret

Jeff Bridges isTed Cole
Ted Cole
Kim Basinger isMarion Cole
Marion Cole
Elle Fanning isRuth Cole
Ruth Cole
Jon Foster isEddie O'
Eddie O'

Permbledhje

Asistent i ri i një shkrimtarit bëhet si gur shahu dhe katalizator në shthurjen e familjes së shefit të tij.

Titulli origjinalThe Door in the Floor
Vlerësimi IMDb6.7 13,756 votes
Vlerësimi TMDb5.9 36 votes