Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Drop (2014) HD

The Drop (2014) HD

Sep. 12, 2014 (USA)106 Min.R
Your rating: 0
9 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Bob Saginovski e gjen veten në mes të një grabitjeje të shkuar keq dhe përfshihet në një hetim i cili gërrmon thellë në të kaluarën e lagjes ku miqtë, familjet dhe armiqtë punojnë të gjithë së bashku për të nxjerrë bukën e gojës.

Titulli origjinalThe Drop
Vlerësimi IMDb7.1 114,519 votes
Vlerësimi TMDb6.7 741 votes