The Exorcist: Believer (2023) me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Exorcist: Believer (2023)

The Exorcist: Believer (2023)

A besoni?Oct. 04, 2023 111 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Leslie Odom Jr. isVictor Fielding
Victor Fielding
Lidya Jewett isAngela Fielding
Angela Fielding
Olivia Marcum isKatherine West
Katherine West
Ann Dowd isNurse Ann Brooks
Nurse Ann Brooks
Jennifer Nettles isMiranda West
Miranda West
Raphael Sbarge isPastor Don Revans
Pastor Don Revans
E.J. Bonilla isFather Maddox
Father Maddox
Ellen Burstyn isChris MacNeil
Chris MacNeil

Permbledhje

Kur dy vajza zhduken në pyll dhe kthehen tre ditë më vonë pa kujtuar se çfarë u ndodhi atyre, babai i një prej vajzave kërkon Kris MacNeil, e cila ka ndryshuar përgjithmonë nga ajo që i ndodhi vajzës së saj pesëdhjetë vjet më parë.

Titulli origjinalThe Exorcist: Believer
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb6.2 362 votes