The Face of an Angel (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Face of an Angel (2014) HD

The Face of an Angel (2014) HD

Forget the truth, find the story.Sep. 06, 2014 (UK, Italy, Spain, USA)100 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kate Beckinsale isSimone Ford
Simone Ford
Genevieve Gaunt isJessica Fuller
Jessica Fuller
Sai Bennett isElizabeth Pryce
Elizabeth Pryce
Andrea Tidona isPubblico Ministero Alberto Baldini
Pubblico Ministero Alberto Baldini
Peter Sullivan isJames Pryce
James Pryce

Permbledhje

Një gazetare dhe nje regjizor dokumentaresh do të ndjekin së bashku çështjen e një vrasjeje dhe të dyshuarës kryesore.

Titulli origjinalThe Face of an Angel
Vlerësimi IMDb4.7 3,404 votes
Vlerësimi TMDb4.6 47 votes