The Fanatic (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Fanatic (2019) HD

The Fanatic (2019) HD

All he wanted was an autograph.Aug. 30, 2019 88 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një fans me prapambetje mendore shkon në shtëpinë e idhullit të tij dhe i shkatërron jetën…

Titulli origjinalThe Fanatic
Vlerësimi IMDb4.8 votes
Vlerësimi TMDb5 53 votes