The Fighting Preacher (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Fighting Preacher (2019) HD

The Fighting Preacher (2019) HD

Jul. 24, 2019 101 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

David McConnell isWillard Bean
Willard Bean

Permbledhje

Kur misioni i kishës së tij e dërgon Uillard Bin dhe bashkëshorten e tij, Rebeka, në qytetin e vogël të Palmirës, familja e tyre ndeshet me paragjykimet dhe urrejtjen e banorëve vendas. Me përkushtim, dashuri dhe durim, ata arrijnë të fitojnë zemrat dhe një vend të rëndësishëm në komunitet…

Titulli origjinalThe Fighting Preacher
Vlerësimi IMDb5.3 votes