The Final Girls (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Final Girls (2015) HD

The Final Girls (2015) HD

Oct. 09, 2015 (USA)91 Min.PG-13
Your rating: 0
8.3 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Taissa Farmiga isMax Cartwright
Max Cartwright
Malin Åkerman isNancy / Amanda Cartwright
Nancy / Amanda Cartwright
Nina Dobrev isVicki Summers
Vicki Summers
Alexander Ludwig isChris Briggs
Chris Briggs
Alia Shawkat isGertie Michaels
Gertie Michaels

Permbledhje

Një vajzë e re e cila po vajton humbjen e nënës, futet në filmin horror ku nëna e saj ishte një aktore dhe duhet të luftojë së bashku me mamanë e saj për të mundur vrasësin maniak të filmit.

Titulli origjinalThe Final Girls
Vlerësimi IMDb6.6 22,880 votes
Vlerësimi TMDb6.6 307 votes