The Ghostmaker (2012) DVD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Ghostmaker (2012) DVD

The Ghostmaker (2012) DVD

Life is Good When You're DeadAug. 01, 2011 (USA)91 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pasi zbuluoi bashkë me shokët e tij një arkivol të shekullit të 19-te gjimnazisti Kajl vendos ta sjellë në shtëpine e tij. Teksa kontaktet e para me boten magjike të arkivolit ishin të pafajshme dhe të gezueshme, me kalimin e ditëve situata sa vjen edhe përkeqsohet……!

Titulli origjinalThe Ghostmaker
Vlerësimi IMDb4.9 1,807 votes
Vlerësimi TMDb4.9 19 votes