The Heir Apparent: Largo Winch (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) HD

The Heir Apparent: Largo Winch (2008) HD

Dec. 17, 2008 (France, Belgium)108 Min.NOT RATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Pas një miliarderi të fuqishëm të vrarë, adoptuesi djali i tij sekret duhet luftojë për të provuar legjitimitetin e tij, për të gjetur vrasësit e të atit dhe për të ndaluar ata nga marrja përsipër perandorisë së tij financiare.

Titulli origjinalLargo Winch
Vlerësimi IMDb6.5 11,629 votes
Vlerësimi TMDb6 145 votes