The Hurt Locker (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Hurt Locker (2008) HD

The Hurt Locker (2008) HD

You'll know when you're in it.Oct. 10, 2008 (USA)131 Min.R
Your rating: 0
8.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jeremy Renner isSgt. William James
Sgt. William James
Anthony Mackie isSgt. JT Sanborn
Sgt. JT Sanborn
Brian Geraghty isSpc. Owen Eldridge
Spc. Owen Eldridge
Guy Pearce isSgt. Matt Thompson
Sgt. Matt Thompson
Ralph Fiennes isMercenary Team Leader
Mercenary Team Leader
David Morse isCol. Reed
Col. Reed
Evangeline Lilly isConnie James
Connie James
Christian Camargo isCol. John Cambridge
Col. John Cambridge
Suhail Aldabbach isBlack Suit Man
Black Suit Man

Permbledhje

Irak. Të detyruar të luajnë një lojë të rrezikshme macja-me-miun në kaosin e luftës, një skuadër e njësisë së xhenios së ushtrisë duhet të qëndrojë e bashkuar në një qytet ku kushdo mund të jetë një armik i mundshëm dhe çdo objekt mund të jetë një bombë vdekjeprurëse.

Titulli origjinalThe Hurt Locker
Vlerësimi IMDb7.6 349,219 votes
Vlerësimi TMDb7.2 1590 votes