Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Lucky One (2012) HD

The Lucky One (2012) HD

Apr. 19, 2012 (USA)101 Min.PG-13
Your rating: 10
8.6 15 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Scott Hicks
Director

Aktoret

Zac Efron isLogan Thibault
Logan Thibault
Taylor Schilling isBeth Clayton
Beth Clayton
Jay R. Ferguson isKeith Clayton
Keith Clayton
Joe Chrest isDeputy Moore
Deputy Moore
Courtney J. Clark isLogans`s Sister
Logans`s Sister
Sharon Conley isPrincipal Miller
Principal Miller

Permbledhje

Kapteri i trupave të marinës, kthehet nga ushtria e tij e tretë me të vetmen gjë që e mbajti gjallë, fotografinë e një gruaje të panjohur për të që gjeti rastësisht. Kur mëson emrin dhe adresën e saj, vendos që ta gjejë dhe të kërkojë punë në stallën që ka familja e saj. Pavarësisht skepticizmit të saj fillestar dhe fatkeqësive që i ndodhin në jetë, ndërmjet tyre do të lulëzojë një dashuri, duke e bërë atë të besojë se kjo grua është jo vetëm shansi i tij, por dhe diçka më shumë.

Titulli origjinalThe Lucky One
Vlerësimi IMDb6.5 82,532 votes
Vlerësimi TMDb6.8 737 votes