Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Marine 2 (2009) HD

The Marine 2 (2009) HD

Dec. 29, 2009 (USA)95 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Roel Reiné
Director

Aktoret

Permbledhje

Në një udhëtim të cilën, rreshteri i marinsave Xho Linud (DiBiase) dhe gruaja e tij Robin marrin pjesë në një festë VIP kur katastrofa qëllon. Disa terroristë të pamëshirshëm shfaqen në festë dhe marrin peng një numër njerëzish – duke përfshirë Robinin! I vetëm në një vend të huaj pa përforcime, Linudi duhet të mbështetet te stërvitja e tij si marins për t’iu kundërpërgjigjur terroristëve, për të shpëtuar pengjet dhe për të parandaluar një luftë ndërkombëtare!

Titulli origjinalThe Marine 2
Vlerësimi IMDb5.0 4,573 votes
Vlerësimi TMDb4.5 37 votes