The Parts You Lose (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Parts You Lose (2019) HD

The Parts You Lose (2019) HD

Danger Hides In Plain SightOct. 04, 2019 94 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në këtë film luan Aaron Paul, personazhi i Breaking Bad dhe rastësia bashkon një kriminel në arratisje me një djalë të vogël shurdh-memec, kur hajduti vendos të fshihet pranë fermës së tij në veri të Amerikës. Ata të dy krijojnë një miqësi të pazakontë dhe ndihmojnë njëri tjetrin në rast nevoje…

Titulli origjinalThe Parts You Lose
Vlerësimi IMDb5.2 votes
Vlerësimi TMDb6.3 9 votes