Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Protector (2005) HD

The Protector (2005) HD

Vengeance Knows No MercyAug. 11, 2005 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
8.7 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në Bangkok, Kham i ri u ngrit nga babai i tij në xhungël me elefantët si anëtarë të familjes së tyre. Kur elefanti i tij i vjetër dhe Kern fëmija janë vjedhur nga kriminelët, Kham e kupton se kafshët janë dërguar në Sidnei. Ai udhëton në Australi, ku e vendos elefantin foshnje në një restorant në pronësi të së keqes Madame Rose, kreu i një mafie ndërkombëtare Thai. Me mbështetjen e rreshterit efikas gjerman, Mark, i cili ishte i përfshirë në një komplot, Kham lufton për të shpëtuar kafshën nga mafiozët.

Titulli origjinalต้มยำกุ้ง
Vlerësimi IMDb7.1 31,689 votes
Vlerësimi TMDb6.8 167 votes