The Raid 2 (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Raid 2 (2014) HD

The Raid 2 (2014) HD

It's Not Over YetMar. 27, 2014 (Indonesia, USA)150 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Brenda një kohe të shkurtër pas mësymjes së parë, Rama infiltrohet me banditët e Jakartas dhe planifikon të rrëzojë sindikatën dhe të demaskojë korrupsionin brenda forcave të tij policore.

Titulli origjinalThe Raid 2: Berandal
Vlerësimi IMDb8.0 90,303 votes
Vlerësimi TMDb7.6 723 votes