The Rules of Attraction (2002) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Rules of Attraction (2002) HD

The Rules of Attraction (2002) HD

We all run on instinctOct. 11, 2002 (USA, Germany)110 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Roger Avary
Director

Aktoret

Permbledhje

Studentë tepër të dobët dhe të mbi privilegjuar të Kolegjit Camden  janë një sfond për një trekëndësh dashurie të pazakontë mes një shpërndarësi droge, një virgjëreshe dhe një shok klase biseksual.

Titulli origjinalThe Rules of Attraction
Vlerësimi IMDb6.7 45,383 votes
Vlerësimi TMDb6.2 147 votes