The Rum Diary (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Rum Diary (2011) HD

The Rum Diary (2011) HD

One part outrage. One part justice. Three parts rum. Mix well.Oct. 13, 2011 (USA)120 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Gazetari amerikan Paul Kemp merr një punë të pavarur në Porto Riko për një gazetë lokale gjatë viteve 1960 dhe lufton për të gjetur një ekuilibër në mes të kulturës së ishullit dhe emigrantëve që jetojnë atje.

Titulli origjinalThe Rum Diary
Vlerësimi IMDb6.2 88,770 votes
Vlerësimi TMDb5.6 311 votes