Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Third Murder (2017) HD

The Third Murder (2017) HD

Everyone has a truth to want to believeSep. 09, 2017 124 Min.
Your rating: 10
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Masaharu Fukuyama isTomoaki Shigemori
Tomoaki Shigemori
Suzu Hirose isSakie Yamanaka
Sakie Yamanaka
Kotaro Yoshida isDaisuke Settsu
Daisuke Settsu
Izumi Matsuoka isAkiko Hattori
Akiko Hattori
Isao Hashizume isAkihisa Shigemori
Akihisa Shigemori

Permbledhje

Tomoaki Shigemori është një avokat i ngarkuar me mbrojtjen e një klienti (Misumi), i cili përballet me dënimin me vdekje nëse shpallet fajtor, në një gjyq për vrasje. Misumi ka dënime të mëparshme për vrasje dhe ka pranuar krimin, por dëshmitë në këtë rast çojnë në dyshimin e Shigemorit për atë që ka ndodhur me të vërtetë.

Titulli origjinal三度目の殺人
Vlerësimi IMDb6.7 votes
Vlerësimi TMDb7.1 20 votes