The Three Musketeers (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Three Musketeers (2011) HD

The Three Musketeers (2011) HD

Every legend has a new beginning.Aug. 31, 2011 (Germany, France, UK)110 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Orlando Bloom isDuke of Buckingham
Duke of Buckingham
Christoph Waltz isCardinal Richelieu
Cardinal Richelieu
Freddie Fox isKing Louis XIII of France
King Louis XIII of France

Permbledhje

Artagnan sëbashku me tre muskutjerë ish-legjendarë bashkohën për të mposhtur një agjente të dyfishtë dhe punëdhënesin te cilët kishin plan të zaptonin fronin Francez dhe futjen e Europës në luftë.

Titulli origjinalThe Three Musketeers
Vlerësimi IMDb5.8 91,425 votes
Vlerësimi TMDb5.5 756 votes