Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Treasure Hunter (2009) HD

The Treasure Hunter (2009) HD

Dec. 09, 2009 105 Min.
Your rating: 10
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Chu Yen-ping
Director

Aktoret

Jay Chou isQiao Fei
Qiao Fei
Lin Chi-Ling isLan Ting
Lan Ting
Chen Dao-Ming isMaster Hua
Master Hua
Chu-he Chen isDesert Eagle
Desert Eagle
Miao Pu isSwords Thirteen
Swords Thirteen
Ian Powers isRussian Smuggler
Russian Smuggler
Kenneth Tsang isTu Lao-dai
Tu Lao-dai

Permbledhje

Në shkretëtirën veriperëndimore ku dinastitë e panumërta të begatë kanë lulëzuar dhe rënë, ka zëra për një thesar me pasuri të pabesueshme të varrosura mes saj. Një grup mbrojtësish misteriozë kanë ruajtur hartën në vendndodhjen e thesarit deri në shpërthimin e një rivaliteti të ashpër.

Titulli origjinalCi Ling
Vlerësimi IMDb3.8 995 votes
Vlerësimi TMDb3.9 10 votes