The Vow (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Vow (2012) HD

The Vow (2012) HD

Feb. 05, 2012 (USA, France, Australia, UK, Germany, Canada)104 Min.PG-13
Your rating: 0
9.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një çift i sapomartuar shijon dashurinë e tij, deri kur një aksident e vë në komë vajzën, e cila kur zgjohet nuk mban mend asgjë dhe bashkëshorti i saj ri-mundohet ta fitojë përsëri . Mbase iu kujton 50 takimet para..

Titulli origjinalThe Vow
Vlerësimi IMDb6.8 155,284 votes
Vlerësimi TMDb6.9 1061 votes