There Will Be Blood (2007) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
There Will Be Blood (2007) HD

There Will Be Blood (2007) HD

There Will Be Greed. There Will Be Vengeance.Dec. 28, 2007 (USA)158 Min.R
Your rating: 10
9.7 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Daniel Day-Lewis isDaniel Plainview
Daniel Plainview
Paul Dano isPaul Sunday / Eli Sunday
Paul Sunday / Eli Sunday
Colleen Foy isMary Sunday
Mary Sunday
Barry Del Sherman isH. B. Ailman
H. B. Ailman
David Willis isAbel Sunday
Abel Sunday
Hans Howes isMr. Bandy
Mr. Bandy

Permbledhje

Historia e një familjeje, besimi, urrejtja, nafta dhe marrëzia, duke u fokusuar në fillimet e këtij biznesi.

Titulli origjinalThere Will Be Blood
Vlerësimi IMDb8.1 396,878 votes
Vlerësimi TMDb7.8 1226 votes