Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
These Final Hours (2013) HD

These Final Hours (2013) HD

It's never too late to find someone worth living for.Jul. 31, 2014 (Australia)87 Min.N/A
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një njeri egoist ishte nisur drejt një feste që po zhvillohej pak orë para fundit të botës, por përfundon duke shpëtuar një vajzë të vogël dhe duke kërkuar babain e saj. Lidhja e fortë që krijohet mes tyre e shtyn atë në rrugën drejt shpagimit.

Titulli origjinalThese Final Hours
Vlerësimi IMDb6.7 11,685 votes
Vlerësimi TMDb6.3 133 votes