Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
They Remain (2018) HD

They Remain (2018) HD

Don't Turn Around.Jan. 28, 2018 102 Min.
Your rating: 0
8 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Dy shkencëtarë hetojnë rrënjën e ndryshimeve mjedisore dhe sjelljen e çuditshme të kafshëve në një vend të largët ku një kulti kreu mizori. Vendndodhja e izoluar, zhdukja e marrëdhënieve të tyre dhe vetë bioma fillojnë t’i çojnë poshtë një rruge të dënimit ku forcat primare kërcënonë t’i konsumojnë ato. Një përshtatje e tregimit të shkurtër të Laird Barron-it “-30-“.

Titulli origjinalThey Remain
Vlerësimi IMDb4.1 votes
Vlerësimi TMDb5 4 votes