Tokyo Decadence (1992) +18 me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tokyo Decadence (1992) +18

Tokyo Decadence (1992) +18

Erotic sex or dangerous fantasy?Jan. 06, 1992 135 Min.
Your rating: 0
6 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Masahiko Shimada isMr. Ishioka (Mr. Satoh)
Mr. Ishioka (Mr. Satoh)
Yayoi Kusama isFortune teller
Fortune teller
Hiroshi Mikami isYoung Client (uncredited)
Young Client (uncredited)

Permbledhje

KUJDES: KY FILM PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një prostitutë e nënshtruar vuan nga keqpërdorimi i japonezëve dhe Yakuzas.Ajo nuk është e lumtur me punën e saj, dhe kërkon të gjejë ngushëllim nga fakti se i dashuri i saj është martuar…

Titulli origjinalトパーズ
Vlerësimi IMDb6.2 votes
Vlerësimi TMDb6.1 26 votes