Tomorrowland (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tomorrowland (2015) HD

Tomorrowland (2015) HD

Imagine a world where nothing is impossible.May. 19, 2015 (USA, Spain)130 Min.PG
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Brad Bird
Director

Aktoret

Britt Robertson isCasey Newton
Casey Newton
George Clooney isFrank Walker
Frank Walker
Thomas Robinson isYoung Frank Walker
Young Frank Walker
Hugh Laurie isDavid Nix
David Nix
Tim McGraw isEddie Newton
Eddie Newton
Pierce Gagnon isNate Newton
Nate Newton

Permbledhje

Të lidhur nga një fat i përbashkët, një adoloshente me shumë kuriozitet për shkencat dhe një ish shpikës gjeni nisin një mision për të zbuluar sekretet e një vendi diku në kohë e hapësirë që ekziston në memorjen e tyre të përbashkët.

Titulli origjinalTomorrowland
Vlerësimi IMDb6.5 140,337 votes
Vlerësimi TMDb6.2 2369 votes