Touch Chesi Chudu (2018) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Touch Chesi Chudu (2018) HD

Touch Chesi Chudu (2018) HD

Feb. 02, 2018 147 Min.
Your rating: 10
7.7 7 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Filmi rrotullohet rreth një oficeri të policisë të quajtur Karthikeya (Ravi Teja), i cili përpiqet të mbajë një ekuilibër mes jetës së tij personale dhe profesionale. Derisa një incident e ndryshonë jetën e tij përgjithmonë.

Titulli origjinalటచ్ చెసి చూడూ
Vlerësimi IMDb5.1 votes
Vlerësimi TMDb7.5 2 votes