Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Transformers: The Last Knight (2017) HD

Transformers: The Last Knight (2017) HD

There are mysteries to the universe we were never meant to solveJun. 21, 2017 (USA)149 Min.R
Your rating: 10
9.6 44 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Michael Bay
Director

Aktoret

Peter Cullen isOptimus Prime (voice)
Optimus Prime (voice)
Frank Welker isGalvatron / Megatron (voice)
Galvatron / Megatron (voice)
Gemma Chan isQuintessa
Quintessa
John Goodman isHound (voice)
Hound (voice)
Ken Watanabe isDrift (voice)
Drift (voice)
John DiMaggio isCrosshairs (voice)
Crosshairs (voice)
Jess Harnell isBarricade (Voice)
Barricade (Voice)
Laura Haddock isVivian Wembley
Vivian Wembley

Permbledhje

Autobots dhe Deseptikonët janë në luftë, me njerëzit mënjanë. Optimus kryesori është zhdukur. Çelësi për të ruajtur të ardhmen tonë është varrosur bashk me sekretet e së kaluarës, historinë e fshehtë të Transformatorëve në Tokë.

Titulli origjinalTransformers: The Last Knight
Vlerësimi IMDb5.3 33,644 votes
Vlerësimi TMDb6.3 695 votes