Transit (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Transit (2012) HD

Transit (2012) HD

This is not a perfect getaway.Jan. 02, 2012 (USA)88 Min.R
Your rating: 0
8 7 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një bandë grabitësish banke fshehin paratë e vjedhura në makinën e një familjeje. Ata ndjekin familjen për t’i vrarë dhe për të marrë paratë mbrapsht, por përfundojnë duke luftuar.
Titulli origjinalTransit
Vlerësimi IMDb5.8 9,535 votes
Vlerësimi TMDb5.7 69 votes