Tristan + Isolde (2006) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tristan + Isolde (2006) HD

Tristan + Isolde (2006) HD

Fighting countries can still love...Apr. 07, 2006 (USA, UK, Germany, Czech Republic)125 Min.PG-13
Your rating: 10
9.1 17 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një aferë në mes të trashëgimtarit të linjës së dytë të fronit Britanik (Franco) dhe princeshës se feudalit irlandez (Myles) kërkon dënim për dashnorët e rinj.

Titulli origjinalTristan & Isolde
Vlerësimi IMDb6.9 46,300 votes
Vlerësimi TMDb6.5 194 votes