Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Underworld: Awakening (2012) DVD

Underworld: Awakening (2012) DVD

Vengeance ReturnsJan. 19, 2012 (USA, Canada)88 Min.R
Your rating: 0
8 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Stephen Rea isDr. Jacob Lane
Dr. Jacob Lane
Michael Ealy isDetective Sebastian
Detective Sebastian
Sanny van Heteren isBritish newscaster
British newscaster
Jacob Blair isKolb (Officer)
Kolb (Officer)
Robert Lawrenson isWaterfront Cop
Waterfront Cop

Permbledhje

Kur forcat njerzore zbulojnë egzistencën e klaneve të Vampirëve dhe Likanëve, një luftë për ti shfarrosur të dyja specjet fillon. Luftëtarja vampire Selena udhëheq betejën kundra racës njerzore.

Titulli origjinalUnderworld: Awakening
Vlerësimi IMDb6.4 125,268 votes
Vlerësimi TMDb6 1636 votes