Universal Soldier: Day of Reckoning (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Universal Soldier: Day of Reckoning (2012) HD

Universal Soldier: Day of Reckoning (2012) HD

Under their own commandOct. 04, 2012 (USA)114 Min.R
Your rating: 0
10 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

John Hyams
Director

Aktoret

Dolph Lundgren isAndrew Scott
Andrew Scott
Rus Blackwell isAgent Gorman
Agent Gorman
James DuMont isDr. Timothy Brady
Dr. Timothy Brady
Dane Rhodes isRon Castellano
Ron Castellano

Permbledhje

John zgjohet pas një kome dhe zbulon se gruaja dhe vajza e tij u vranë pas një sulmi të dhunshëm që ndodhi në shtëpinë e tij.Pas këtij sulmi të dhunshëm ai betohet se do të marë hak ndaj njeriut.

Titulli origjinalUniversal Soldier: Day of Reckoning
Vlerësimi IMDb5.0 16,645 votes
Vlerësimi TMDb5.1 117 votes