Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Universal Soldier: Regeneration (2009) HD

Universal Soldier: Regeneration (2009) HD

Reanimated. Rearmed. The ultimate rematchOct. 01, 2009 (USA)97 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

John Hyams
Director

Aktoret

Dolph Lundgren isAndrew Scott
Andrew Scott
Mike Pyle isCaptain Kevin Burke
Captain Kevin Burke
Emily Joyce isDr. Sandra Fleming
Dr. Sandra Fleming
Kerry Shale isDr. Colin
Dr. Colin
Garry Cooper isDoctor Porter
Doctor Porter

Permbledhje

Kur terroristët kërcënojnë boten me katastrofë bërthamore,shpresë e vetme në botë është që të ringjalle Universal Soldier Luc Deveraux. I riarmatosur  dhe i riprogramuar,Deveraux duhet të marrë një ndëshkim te drejtë  nga origjinal universal dhe një tjetër të gjeneratës “UNISOL”.

Titulli origjinalUniversal Soldier: Regeneration
Vlerësimi IMDb5.2 22,439 votes
Vlerësimi TMDb5.1 102 votes