Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Vampires Suck (2010) DVD

Vampires Suck (2010) DVD

Some sagas just won't die.Aug. 18, 2010 (USA)82 Min.PG-13
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Chris Riggi isJacob White
Jacob White
Jenn Proske isBecca Crane
Becca Crane
Bradley Dodds isSalvatore
Salvatore
Kelsey Ford isIris Sullen
Iris Sullen
Mike Mayhall isNicholas
Nicholas
Krystal Mayo isBuffy the Vampire Slayer
Buffy the Vampire Slayer

Permbledhje

Një komedi e filmave te twilight , ku adoleshentja Becca e gjen
veten të ndarë mes dy djemve. Si ajo dhe miqtë e saj luftojne me një numër të drama të ndryshme.

Titulli origjinalVampires Suck
Vlerësimi IMDb3.5 40,174 votes
Vlerësimi TMDb4.3 234 votes