Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wanted (2008) HD

Wanted (2008) HD

Choose your destiny.Jun. 12, 2008 (USA, Germany)110 Min.R
Your rating: 8
9.6 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një llogaritar mëson se është djali i një vrasësi profesional dhe i posedon të njejta aftësi mbinjerëzore për të vrarë.

Titulli origjinalWanted
Vlerësimi IMDb6.7 310,022 votes
Vlerësimi TMDb6.4 2090 votes