Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wanted: Girlfriend (2024) +18

Wanted: Girlfriend (2024) +18

Apr. 16, 2024 48 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Athena takohet me një djalë që i pëlqen të bëjë seks në çdo kohë dhe kudo. Ajo e lë sepse ai dëshiron gjithmonë seks. Ndërsa Athena është larg, ai fillon të ketë lidhje me një vajzë tjetër Nica, por kur Athena kthehet, dy vajzat duhet të konkurrojnë. Kush mund të vazhdojë me oreksin e tij të fortë seksual dhe të jetë “e dashura” e tij.

Titulli origjinalWanted: Girlfriend
Vlerësimi IMDb7.2 votes