Welcome to Acapulco (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Welcome to Acapulco (2019) HD

Welcome to Acapulco (2019) HD

Sun's out guns outMar. 07, 2019 88 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

William Baldwin isDrake Savage
Drake Savage
Ana Serradilla isAdriana Vazquez
Adriana Vazquez
Ana Layevska isMiss Stark
Miss Stark

Permbledhje

Programuesi i lojërave kompjuterike Met Buth ka vetëm një shans për të shpëtuar karrierën e tij duke zbuluar projektin e tij më të madh të Çmimeve të Lojërave Kompjuterike në Meksikën e Re. Por pas takimit me një mik në aeroport dhe pirjes së tepërt përpara fluturimit, ai përfundon në Meksikën e thjeshtë, specifikisht në Akapulko. Në momentin që ai mbërrin, e gjen veten të kërkuar nga kriminelë të plotfuqishëm, vrasës, federalë, të gjithë duke kërkuar një pako misterioze të cilën ai e mbart duke mos ditur asgjë për të. Bashkëpunimi me një të zonjë, me një femër shumë të bukur, kanalizimi i heroit të brendshëm të lojërave, dyshja zgjidhë një komplot qe do të trondiste fondacionin e Shteteve të Bashkuara, por edhe githë botën.

Titulli origjinalWelcome to Acapulco
Vlerësimi IMDb4.2 votes
Vlerësimi TMDb6.3 10 votes