Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wild Witch (2018)

Wild Witch (2018)

Nov. 01, 2018 97 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Klara 12-vjeçare gërvishtet nga një mace misterioze dhe fillon të zhvillojë fuqi të çuditshme, derisa arrin të zbulojë se rrjedh nga një familje shtrigash të egra…

Titulli origjinalVildheks
Vlerësimi IMDb4.7 votes
Vlerësimi TMDb4.953 43 votes